Na příkaz dámy - Stephanie Laurensová

Na příkaz dámy - Stephanie Laurensová

KATEGÓRIA: Knihy viazané

ISBN: 978-83-276- 2782-7
VÝROBCA: Harper Collins Publishers

Cena: 12.08 EUR

Když kapitán Declan Frobisher poprvé spatřil lady Edwinu Delbraithovou, věděl, že je to žena, kterou musí mít. Potomek námořnické dynastie byl zvyklý dostat, co si usmyslel, a tak se zanedlouho konala svatba. Představy o manželství měl každý zcela odlišné. Declan si představoval klidnou a tichou partnerku, která mu povede domácnost a bude vychovávat jejich děti, zatímco on bude pokračovat ve svém dobrodružném životě korzára… Jenže pod éterickým zevnějškem Edwiny se skrývá nezlomná a odhodlaná žena, která rozhodně nebude na svého manžela poslušně čekat doma. Poté, co jí Declan oznámí, že se musí vydat na cestu do západní Afriky, se Edwina rozhodne vzít osud do svých rukou. Na tajné misi, na níž zažijí nejedno nebezpečí, Declan s Edwinou zjistí, že jejich neobvyklé manželství vyžaduje něco, co mají oba společné – odvážné a dobrodružné srdce.


Na příkaz dámy - Stephanie Laurensová shop >>

Knihy z rovnakého vydavateľstva:
The Fire Witness - Lars Kepler

The Fire Witness - Lars Kepler

The third gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. ONE GIRL IS .. Zistiť viac >>




The Most Dangerous Animal of All - Gary L. Stewart

The Most Dangerous Animal of All - Gary L. Stewart

An explosive and historic book of true crime and an emotionally powerful and revelatory memoir of a man whose ten-year search for his biological fathe.. Zistiť viac >>




Shining Girls - Lauren Beukesová

Shining Girls - Lauren Beukesová

The jaw-dropping, page-turning, critically-acclaimed book of the year: a serial-killer thriller unlike any other from the award-winning Lauren Beukes... Zistiť viac >>







2019 Ponuka najnovších slovenských ale aj svetových knižných titulov, dobré knihy za skvelé ceny. Kontakt