Zkrocení markýze z Raventhorne - Stephanie Laurensová

Zkrocení markýze z Raventhorne - Stephanie Laurensová

KATEGÓRIA: Knihy viazané

ISBN: 978-83-276-1508-4
VÝROBCA: Harper Collins Publishers

Cena: 12.08 EUR

Mary vždy dostane to, co chce! A nejen proto, že je Cynsterová… Poslední svobodná dívka z rodu Cynsterů přece nemůže zůstat na ocet! Mary je rozhodnutá vzít osud do vlastních rukou a najít si manžela, o jakém vždy snila. Na pomyslném seznamu potenciálních ženichů je tvrdohlavý lev všech salonů Ryder Cavanaugh, markýz z Raventhorne, skoro až na posledním místě. Jenže to vypadá, že Osud s ní má jiné plány! Markýz se kolem ní stále motá a pronásleduje ji na každé společenské akci této sezony. Jako by ji sváděl, chtěl ji přesvědčit, aby se stala jeho markýzou… Mary mu odolává, ale jen do chvíle, než si uvědomí, že Ryder vůbec netouží po bohatství Cynsterových, ale po jejím srdci.


Zkrocení markýze z Raventhorne - Stephanie Laurensová shop >>

Knihy z rovnakého vydavateľstva:
The Fire Witness - Lars Kepler

The Fire Witness - Lars Kepler

The third gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. ONE GIRL IS .. Zistiť viac >>




A Foreign Country - Charles Cumming

A Foreign Country - Charles Cumming

Winner of the CWA Ian Fleming Steel Dagger 2012 for Best Thriller of the Year. Selected by the Sunday Times and the Guardian as Best Thriller. Perfect.. Zistiť viac >>




The Valley of Amazement - Amy Tan

The Valley of Amazement - Amy Tan

A new novel from the internationally bestselling author of 'The Joy Luck Club'. In turn-of-the-century Shanghai, Violet Minturn is raised by her Ameri.. Zistiť viac >>







2019 Ponuka najnovších slovenských ale aj svetových knižných titulov, dobré knihy za skvelé ceny. Kontakt