Zobrazených 1–20 z 9223372036854775807 výsledkov

Nátery - Kriedy

Značka: JOVI
Kategórie produktov: Kriedy
0,85 

Kriedy nielen pre školákov. V kompaktnom balení sa nachádza 10ks bielych kried, ktoré sú neprašné a veľmi príjemné na dotyk.Výhodou je že kriedy neškriabu tabuľu. Sú príjemné na písanie a kreslenie. Kriedy majú kryciu schopnosť a zanechávajú len minimálne množstvo prášku na rukách. Kriedy vhodné pre všetky vekové kategórie.Škatuľka s obsahom 10 bielych kried.

Značka: JOVI
Kategórie produktov: Kriedy
1,10 

Kriedy nielen pre školákov. V kompaktnom balení sa nachádza 10ks farebných kried, ktoré sú neprašné a veľmi príjemné na dotyk.Výhodou je že kriedy neškriabu tabuľu. Sú príjemné na písanie a kreslenie. Kriedy majú kryciu schopnosť a zanechávajú len minimálne množstvo prášku na rukách. Kriedy vhodné pre všetky vekové kategórie.Škatuľka s obsahom 10 farebných kried.

Značka: JOVI
Kategórie produktov: Kriedy
5,65 

Kriedy nielen pre školákov. V kompaktnom balení sa nachádza 100ks bielych kried, ktoré sú neprašné a veľmi príjemné na dotyk.Výhodou je že kriedy neškriabu tabuľu. Sú príjemné na písanie a kreslenie. Kriedy majú kryciu schopnosť a zanechávajú len minimálne množstvo prášku na rukách. Kriedy vhodné pre všetky vekové kategórie.Škatuľka s obsahom 100 bielych kried.

Značka: JOVI
Kategórie produktov: Kriedy
8,57 

Kriedy nielen pre školákov. V kompaktnom balení sa nachádza 100ks farebných kried, ktoré sú neprašné a veľmi príjemné na dotyk.Výhodou je že kriedy neškriabu tabuľu. Sú príjemné na písanie a kreslenie. Kriedy majú kryciu schopnosť a zanechávajú len minimálne množstvo prášku na rukách. Kriedy vhodné pre všetky vekové kategórie.Škatuľka s obsahom 100 farebných kried.

Značka: JOVI
Kategórie produktov: Kriedy
2,04 

Kompaktné kriedy na betón s vysokou kvalitou bez vytvárania prachu. Sú vyrobené prevažne z prírodných surovín. Ľahko sa rozotierajú a sú pevné. 

Kategórie produktov: Kriedy
7,98 

Kompaktné kriedy na betón s vysokou kvalitou bez vytvárania prachu. Sú vyrobené prevažne z prírodných surovín. Ľahko sa rozotierajú a sú pevné. Sú dodávané v praktickom kýbliku.